Monday, May 6, 2013

Dizilerim ve ben... Bahtiyarım ;)

Merhabalar,
uzun bir ara oldu yazmayalı. Ancak sizleri takip etmekten geri kalmadım merak etmeyin. Bu dizi izleme olayına nerden bulaştım bilmiyorum :) Ne oldu diye meraktan öleceğime hepsini izleyim kurtulayım diyorum. Zaten bana tez jürisinde de bunları soracaklar. Kociş öyle diyor :))))
İlk dizi, "Prison Break". Bitmesin diye yalvaracaktım. Eski bir dizi olsa da şirketlerini arayacaktım. O derece yani ;) Son zamanlarda izlediğim en güzel dizi.... Dizinin finalinde çok üzüldüm nedense (yaşlı neneler gibiydim hem de). Diziler mutlu sonla bitsin diye bir kampanya başlatacağım bundan sonra :)Eeee dizi aşksız olmaz tabi ki. Sara ve Michael... Sizi özleyeceğim. Ya neden etkilendim ki bu diziden bu kadar :( .


Diğer dizim ise, "Criminal Minds". Polisiye ve psikoloji seviyorsanız tam size göre bence. İnsanların nasıl suça yöneldiklerini de ortaya konuyor. Gerçekçi bir dizi.


Son olarak da "The Mentalist". Patrick Jane' le CBI ajanları arasında komik polisiye hikayeler. Simon Baker' a aşık oldum yaaaa ;)

İyi seyirler...xoxo

1 comment:

  1. bu dizilerden hiçbirini izlemedim ben, sadece prison break 'in birkaç bolumune bakmıstım :) ama cok duydum genelde cok begenilen dizilermiş.

    ReplyDelete